Dzisiaj chciałbym poinformować o tym, że książka mojego autorstwa „Jak w 90 dni pokonałem raka?” została jakby zaktualizowana o wiedzę  którą posiadłem od momentu wyleczenia a o której nie pisałem wcześniej.

Większość z tego jest jakby częścią bloga: blog.pokonacraka.com.pl jednak jest tam bardziej szczegółowo opisane to wszystko oraz to co ja (osoba, która żyje pomimo, że to rak miał mnie pokonać) robię żeby utrzymywać zdrowie na jak najlepszym poziomie od strony fizycznej jak i psychicznej, gdyż ta jest jakby podstawą naszego podejścia do życia.

Nie jest oczywiście tak, że „dodatek” na końcu książki jest skierowany do ludzi chorych. Jest to jakby dodatkowa wiedza skierowana do każdego komu zależy na utrzymaniu  zdrowia w dobrej kondycji oraz również dla tych, którzy z jakiegoś powodu(np niemożności wyleczenia się) szukają alternatywy dla medycyny akademickiej.

Wiedza o której mówię jest poparta doświadczeniem innych ludzi którzy dokonali na prawdę imponujących wyników stosując metody o których piszę w książce. Ja się do nich po prostu zastosowałem i wiem, że zmiany jakich dokonałem w ostatnim czasie w związku z tym są dla mnie dobrym krokiem do tego aby nie martwić się o jakiekolwiek zachorowania.

Tak więc książka jest teraz wzbogacona o nową (według mnie bardzo ważną) wiedzę a cena jej nie ulega zmianie.

Dlaczego?

Otóż nie jest moim celem osiągnięcie jak najwyższej kwoty za książkę. Chciałbym żeby trafiła ona dla jak najwięcej ilości ludzi i żeby wiedza w niej zawarta była jak najbardziej przydatna każdemu. Dlatego osobiście zdecydowałem, że cena nie ulegnie zmianie co myślę jest na samym starcie sporym upustem dla kupującego.

Mam nadzieję, że informacje zawarte w książce razem stworzą jedną całość która da każdemu odpowiedź na nurtujące pytanie: Co robić, żeby cieszyć się zdrowiem?