Brzmi dziwnie, prawda?

Przecież wszyscy wkoło wiemy, że rak to choroba, której skutkiem może i bardzo często jest śmierć.

Czy jednak zdajemy sobie sprawę czym tak naprawdę jest rak, czy jak wolisz – nowotwór – i co ma sygnalizować np. pojawienie się guza?

Ja naturalnie nie będę Ci tego wyjaśniał ale w tym celu wykorzystam video z doktorem Leonardem Coldwellem, o którym była mowa w ostatnim poście.

Rak nie jest chorobą – dr Leonard ColdwellPodobnie jak w każdym innym materiale, którym dzielę się na tym blogu, również i teraz chcę przede wszystkim abyś to TY zastanowił się nad tym co zobaczyłeś, przemyślał to i wyciągnął odpowiednie wnioski.

Jestem jednocześnie przekonany, że z całą pewnością warto wziąć pod uwagę to co mówi człowiek, który w 92,3% przypadków pomógł ludziom w walce z rakiem.

Co później?

Później zawsze chodzi o to co Ty myślisz i co z tymi informacjami zrobisz, bo jak pewnie zauważyłeś, to co mówi doktor Coldwell dotyczy osób, które wiedzą, że mają do czynienia z rakiem ale także tych, którzy są i czują się zdrowi.

 

Z życzeniami wspaniałego zdrowia,
Marek Kidziński

P.S. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych wpisach na tym blogu, które w większości poświęcone są tematowi zdrowia, to kliknij tutaj i „polub” mnie na Facebooku tutaj.