Ostatnio (a konkretniej tutaj) pisałem o tym, że osiąganie celów jest możliwe najbardziej wtedy kiedy nie przestajemy do nich dążyć a dokładniej kiedy po prostu nie dopuszczamy do myślenia, że „może się nie udać”.

Osiąganie celów poprzez ciągłe myślenie o nich w kategorii „chcę to osiągnąć” może nie przynieść efektów gdyż podświadomie utrzymujemy myśl, że tego nie mamy i ten stan możemy tylko pogłębiać.

Bardzo prostym sposobem na odwrócenie sytuacji jest utrzymywanie myśli, że już to posiadamy oraz utrzymywanie uczucia wdzięczności za to 🙂

TO DZIAŁA ! ! !

Ostatnio pisałem o osiągnięciu (po dłuższym czasie) efektu w postaci pojawienia się mojej książki w wersji anglojęzycznej co dla było naprawdę dużą sprawą i fakt, że ten cel udało się osiągnąć… dzięki ogromnej pomocy mojej rodziny, czyli Taty, Mamy i Brata jest dla mnie czymś z czego jestem bardzo dumny.

Pisałem, że kolejnym celem jest jej wydanie w postaci gotowej do sprzedaży…

Tak więc wczoraj otrzymałem projekt okładki od mojego Brata 🙂

Oto on…

Jest to kolejny etap, który przybliża tą książkę do wydania 🙂

Każdy cel jest możliwy do realizacji jeśli przestajemy czuć, że musimy coś mieć i zamienimy to myślenie we wdzięczność za to co już mamy i postawę „byłoby świetnie, gdybym mógł/mogła to mieć (lub to zdobyć/osiągnąć)”.

Co o tym myślisz? Zostaw proszę swoją opinię w komentarzach i/lub podziel się tym artykułem, jeśli uznajesz go za wartościowy.

Z góry dziękuję 🙂

 

Pozdrawiam,
Marek Kidziński